Aktualności Kronika policyjna Pomorze

Dwie ofiary śmiertelne w wyniku kolizji kilku aut na drodze DK22 w Starej Kościelnicy

Na drodze krajowej numer 22, w pobliżu miejscowości Stara Kościelnica na Pomorzu, miało miejsce zderzenie kilku samochodów. Dwóch kierowców straciło swoje życie. Obecnie służby pracują na miejscu katastrofy, a ruch drogowy jest całkowicie zablokowany.

Wczesnym rankiem około godziny 6:30 w czwartek, doszło do zdarzenia drogowego, które zaangażowało dwa ciężarowe pojazdy, samochód osobowy oraz busa.

Główna Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku przekazała, że w wyniku tego tragicznego zdarzenia zginęli dwaj kierowcy ciężarówek. Kierowca samochodu osobowego marki Opel doznał obrażeń i natychmiast został przetransportowany do najbliższego szpitala.

Śledczy pod nadzorem prokuratora obecnie pracują na miejscu zdarzenia. Nie ma jeszcze dokładnych informacji dotyczących okoliczności prowadzących do tego nieszczęśliwego wypadku.

Policja Pomorska poinformowała, że droga krajowa DK22 jest całkowicie zamknięta w miejscu wypadku. Kierowcy muszą przygotować się na kilkugodzinne utrudnienia i zastosować objazdy.

Similar Posts