Pozostałe

Umocnij swoje poczucie odpowiedzialności za demokratyczny proces wyborczy

Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji – innowacyjnym projekcie, który oferuje unikalne szkolenie, pozwalające lepiej zrozumieć i wpływać na zmiany w naszym społeczeństwie. To idealne przygotowanie do nadchodzących wyborów parlamentarnych w Polsce.

Poczucie odpowiedzialności za demokratyczny proces wyborczy jest fundamentem silnej demokracji. Akademia Demokracji składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Szkolenia prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami. Projekt ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej
i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce.

Każdy z nas ma do odegrania rolę, aby zapewnić uczciwość, przejrzystość i zaufanie w procesie wyborczym. To nasza wspólna odpowiedzialność, która wymaga połączenia zaangażowania, aktywności i troski. Niech nasze działania staną się fundamentem, na którym budujemy przyszłość demokracji, wierząc w siłę naszych głosów i oddziałując na zmiany, jakie chcemy zobaczyć
w społeczeństwie – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 9 lipca w Rypinie. Chęć udziału można zgłaszać poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]

Similar Posts