Aktualności Kronika policyjna Pomorze

Straszliwa tragedia w Pomorzu: odkryto ciała trzech noworodków

Niepokojące wydarzenia miały miejsce w niewielkiej miejscowości Czerniki, położonej na Pomorzu. Funkcjonariusze miejscowej policji natknęli się na przerażające odkrycie – ciała trzech noworodków. Wszystko wskazuje na to, że za zbrodnię odpowiedzialna jest dwójka osób zatrzymana przez stróżów prawa. Do momentu aresztowania mieszkali oni wspólnie – 20-letnia kobieta pochodząca z regionu Kaszub oraz jej 54-letni ojciec, będący wdowcem.

Tragiczny incydent miał miejsce w miejscowości Czerniki, położonej pomiędzy Kościerzyną a Zblewem, na terenie województwa pomorskiego. Według informacji przekazanych przez prokuraturę, młoda kobieta została postawiona w stan oskarżenia o morderstwo – podaje Polska Agencja Prasowa.

Z poważnymi zarzutami muszą również zmierzyć się dwie zatrzymane osoby: oprócz 20-latki także jej ojciec, który według doniesień RMF FM miał być biologicznym ojcem co najmniej jednego z odnalezionych noworodków. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kobieta jest nie tylko córką 54-latka, ale także matką jednego z nieżyjących dzieci.

Similar Posts