Aktualności Atrakcje Kronika policyjna Pomorze Turystyka

Stoki narciarskie na Pomorzu i Kujawach. Zobacz, gdzie warto wybrać się na zimowe szaleństwo!

Od razu warto zaznaczyć, że stoki narciarskie w regionie są najlepiej przygotowane, gdy świeżo napada śnieg. Dlatego też, jeżeli widzisz sprzyjające warunki, korzystaj z nich niezwłocznie! Gdy nadejdzie odwilż, może nie być już tak przyjemnie.

Pierwszym stokiem, na który warto pojechać, to „Magiczny Stok” w Raciniewie koło Unisławia. Właściciele ośrodka narciarskiego zapewniają, że obecnie trwa intensywne naśnieżanie tak, aby miłośnicy zimowego szaleństwa czuli się tu wspaniale. Stok ten jest największym miejscem tego typu w województwie.

Jeżeli nie na zbocze Doliny Dolnej Wisły, to może w zajeździe Fojutowo nad Wielkim Kanałem Brdy. Znajduje się tu stok narciarski oraz tor do snowtubingu. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy jeżdżenia na łyżwach.

Niestety przez całą zimę będzie zamknięty Stefanowy Stok w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Dyrektor ośrodka wskazuje, że krótki atak zimy nie zrekompensuje kosztów, jakie musiałby ponieść obiekt na uruchomienie całego ośrodka. W efekcie, w lutym i marcu obiekt jest zamknięty.

Similar Posts