Aktualności Inwestycje

Sprzedaż nieruchomości przez PKP – atrakcyjne oferty mieszkań!

PKP Nieruchomości, będąca częścią Grupy Kapitałowej PKP, systematycznie oferuje do sprzedaży różnorodne lokale mieszkalne. To już kolejny raz, kiedy mamy okazję informować o takiej możliwości. Mieszkania znajdują się w obiektach nieruchomościowych, które są własnością Spółki. Niektóre z nich zostały już odnowione, podczas gdy inne nadal wymagają remontów oraz dodatkowych inwestycji. Niemniej jednak, we wszystkich przypadkach ceny lokali są zdecydowanie atrakcyjne.

W jaki sposób można stać się właścicielem tychże mieszkań? Na stronie internetowej PKP Nieruchomości, przy każdej ofercie sprzedaży, potencjalni nabywcy mogą znaleźć szczegółowy opis mieszkania, jego wartość rynkową, a także bezpośredni kontakt telefoniczny do pracownika odpowiedzialnego za sprzedaż danego lokalu. W tym miejscu pragniemy przedstawić najświeższe propozycje na sprzedaż – aktualne na dzień dzisiejszy – skoncentrowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

65 tysięcy złotych – tyle kosztuje mieszkanie w Terespolu Pomorskim, umiejscowione w budynku kolejowym na ulicy Dworcowej 18. Mieszkanie to ma powierzchnię 38 metrów kwadratowych i składa się z dwóch pokoi. Jest to nowa propozycja w ofercie PKP Nieruchomości.

55 tysięcy złotych – ta suma to cena niższa od poprzedniej. Dotyczy ona mieszkania oferowanego do sprzedaży przez PKP w Warlubiu, znajdującego się w budynku przy Domy Kolejowe 7/1. Mimo wcześniejszych prób sprzedaży, lokal ten nie znalazł jeszcze nabywcy i nadal jest dostępny w ofercie. Jest to mieszkanie jednopokojowe.

75 tysięcy złotych – za taką sumę można nabyć mieszkanie na sprzedaż w Maksymilianowie, znajdujące się na terenie gminy Osielsko pod Bydgoszczą. Obiekt usytuowany jest przy ulicy Głównej 23 B. Posiada on powierzchnię 34 metrów kwadratowych i składa się z dwóch pokoi.

Similar Posts